Jdi na obsah Jdi na menu

Tenis v roce 2016 na kurtech TK Semily

8. 5. 2016

Vážení členové SKP Semily!

Vzhledem k tomu, že v roce 2015 byly, podle všech informací, našimi členy málo vytíženy kurty TK Semily, za něž se hradí dlouhodobý pronájem, přistoupili jsme opět k následujícímu kroku, který se osvědčil.

Kdo budete chtít využívat kurty TK Semily jako člen SKP Semily, budete muset mít předplacené hrací jednotky v návaznosti na loňský model.

Letos, tak jako v loňském roce, si musíte své hrací jednotky uhradit předem, podle toho v jaké míře plánujete navštěvovat kurty. Vzhledem k okolnostem jsme byli nuceni zvýšit poplatek z 20,-Kč na 30,-Kč. Tedy na základě předplacení 30,-Kč za hrací jednotku na člena na kurtu obdržíte permanentku, na jejímž základě budete mít správcem kurtů umožněnu hru a on na permanentce vyznačí odehranou hrací jednotku.
Momentálně jsou připraveny permanentky na 10 hracích jednotek za 300,-Kč. Počet plánovaných jednotek můžeme případně drobně upravit dle Vašeho individuálního požadavku.

Permanentky jsou k vyzvednutí u předsedy SKP Semily Jana Motejlka (po telefonické domluvě) a hospodářky Lenky Hajské.

Doufám, že Vás tímto k hraní tenisu motivujeme a budete kurty řádně využívat.

Zároveň velmi děkuji výkonnému výboru TK Semily v čele s předsedou Martinem Krajícem a novému správci kurtů Zdeňku Hendrychovi za ochotu a vstřícné jednání. 

S pozdravem

Jan Motejlek
předseda SKP Semily